Güvenlik Bildirgesi

BezeXL olarak, müşterilerimizin güvenli alışveriş yapmalarını ve kişisel bilgilerinin gizliliğini korumayı temel ilke olarak benimsemekteyiz. BezeXL web sitesi, ileri düzey iletişim protokolleri ve güvenlik önlemleriyle çalışmaktadır.

Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kullandığınız kredi kartı bilgileri, 256 bit şifreleme sistemi ile otomatik olarak şifrelenir ve sadece bilgisayarınız ile bankanız arasında iletilir. Bu sayede kredi kartı ve şifre bilgileriniz sadece ilgili taraflar arasında görüntülenebilir ve sistemlerimizde depolanmaz.

BezeXL üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde, dünya çapında yaygın olarak kullanılan internet güvenlik standartlarını sağlamak için çalışmaktayız. Güvenli bir bağlantı olduğundan emin olmak için tarayıcınızın adres çubuğunda "https://" protokolünün kullanıldığını görebilir ve tarayıcınızın güvenlik simgelerini kontrol edebilirsiniz.

BezeXL web sitesindeki deneyimleriniz ve her türlü sorunuz için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Sağladığınız güvenlik ve gizlilik konusundaki bu hassasiyetimizle, keyifli alışverişler geçirmenizi amaçlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR